Celostní terapie podpořená homeopatií

Toužíte vše dělat na 100 %, ale…

Něco tady nehraje. Díváte se kolem sebe. Ostatní se vám zdají úspěšnější, chytřejší, způsobilejší.

A vy se vidíte, jak:

 • Odkládáte svá rozhodnutí, protože máte obrovský strach ze selhání.
 • Snažíte se mít vše pod kontrolou, ale stejně vám pořád něco uniká.
 • Než udělat něco špatně, raději neděláte nic. Jdete tím sama proti sobě.
 • Vůbec nechápete, co se to děje. Jako byste v životě zamrzla.

  Vyslechnu vás. Navrhnu jasnou cestu a řešení. Přinesu potřebnou úlevu a zklidnění.

  V celostní terapii řešíme tělo i mysl

   

  1. krok:  TERAPIE A ANALÝZA

  Při terapii určíme příčinu toho, proč vám není dobře. Najdeme všechny souvislosti a vztahy a uděláme osnovu jejich řešení. Podle závažnosti a priorit.

  Kladu otázky, hledáme odpovědi. Řekneme si náš cíl a načrtneme cestu, jak se k němu dostaneme.

   

  2. krok: Homeopatie

  Řešení vyžaduje čas a pravidelné terapie. Abyste se cítila příjemně a rychleji došlo ke zlepšení, vše na úvodní terapii podpoříme konstituční homeopatií.

  Homeopatie je jemná a čistě přírodní léčba. Bez vedlejších účinků. Vyladí váš psychický stav a emoce, a když je potřeba, jdeme i do fyzických problémů.

  Dosáhneme komplexní rovnováhy

  Spojením obou metod docílíme celostní terapie, protože se nezaměříme jen na psychické ani pouze na fyzické zdraví. Řešíme oboje. Dostaneme vás do rovnováhy.

  Úvodní jednorázová terapie
  50 minut

  Probereme, co vás v životě brzdí. Přijdeme na různé bloky a otázkami se dobereme jejich příčiny. Navrhnu cestu, jak příčinu odstraníme následnými terapiemi a rychlost procesu posílíme homeopatiky.

  Cena: 1800 Kč

  Balíček 4 terapií
  4 x 50 minut

  Rozplétáme strachy a bloky, které se ve vás zabydlely. Řešíme a čistíme vztahy v osobním i pracovním životě. Používám aktivní imaginaci a malování. Výrazně se vám uleví.

  Cena: 6000 Kč
  Ušetříte 1200 Kč

  Balíček 8 terapií
  8 x 50 minut

  Zacílíme na problémy a hledáme řešení.
  Pomocí kompasu nevědomí určíme směr
  a načerpáme ztracenou energii a elán.
  Postavíme se svým strachům a frustracím.

  Cena: 9600 Kč
  Ušetříte 4800 Kč

  VIP péče Labyrint
  4 měsíce

  Pronikáme až k jádru vaší podstaty. Pracujeme s archetypy a symboly podle principů psychologie C. G. Junga. Prohlubujeme práci se sny a spojíme vás s vaším nevědomím. V životem unavené ženě probouzíme elegantní sebevědomí.

  Cena: 60000 Kč

  Během konzultace mi vyvstalo mnoho AHA momentů a uvědomění

  Monika dokázala perfektně rozklíčovat podstatu mého problému. Odhalila mi překvapivé souvislosti, které by mě vůbec nenapadly, ale dávají smysl, a díky tomu jsem mohla vědomě začít s řešením. Ale co oceňuji, je změna mého přístupu, úhlu pohledu na daný problém díky hloubkovému rozhovoru s Monikou.

  Monika Rumanová

  Moniku doporučuji všem, kteří na to nechtějí být sami

  Paní Monika mě plně vyslyšela a pomohla mi uvolnit napětí a stres. Po celou dobu mi naslouchala, byla tu pro mě. Věnuje se i homeopatii, tak mi v rámci mého „problému“ dokázala zařídit i tuto pomocnou ruku. Co si budeme – sama druhým pomáhám, ale i já takovou pomoc ocením.

  Lucie Hrdličková

  Služby Moniky doporučuji, skvělé a profesionální

  Má situace je specifická, nežiji v Česku a kulturní rozdíly jsou tu obrovské. Monika se ale nezalekla a perfektními otázkami se doptala na vše, co by mohlo ovlivnit výsledek. Při návrhu homeopatika brala v potaz i horší výběr produktů, který tu je.

  Pavla Trávníčková

  Monika je velmi empatická, naslouchající, podporující terapeutka

  Monika mi vstoupila do cesty zcela nečekaně, akorát ve chvíli, kdy jsem potřebovala opravdu pomoci a nevěděla jsem kudy kam. Monika je velmi empatická, naslouchající, podporující terapeutka, která nesoudí a nekritizuje. Z toho jsem měla opravdu ten největší strach. Dostala jsem pravý opak, mnoho podpory, porozumění.

  Monika viděla věci v hlubších souvislostech, než jsem byla schopná vidět já sama. Rozkličkovali jsme strachy, úzkosti pocity viny, traumata z dětství, a i to jak k nám promlouvají sny. Monika má též bohaté zkušenosti s homeopatiky, jejichž účinky byly a jsou pro mne až magické. Monice patří velký dík a hluboká vděčnost za to, čím mi byla schopná provést.

  Pavlína Knudsen-Kotěšovcová

  Na co se mě často ptáte

  Kolik terapeutických setkání bude potřeba?

  Každý jsme originál, a proto je můj přístup k vám i doba řešení individuální. Je to proces, který nenastane přes noc a vyžaduje dlouhodobější spolupráci. O to víc je účinný a trvalý. Z toho důvodu nabízím 20minutovou konzultaci zdarma, kde zjistíme, jakým způsobem a jak rychle vám pomůžu.

  Jak často se budeme setkávat?

  Na prvním úvodním setkání si stanovíme společný cíl a zpravidla dostanete také homeopatika. Druhé setkání následuje po 14 dnech, abychom zjistily, jak se vám vede. Frekvenci dalších  terapií určíme podle situace. Aby byl celý proces co nejúčinnější, doporučuji se setkávat minimálně 1× měsíčně.

  Jaké situace spolu vyřešíme?

  Nejčastěji se zaměřujeme na

  • bloky a strachy, které vám brání v běžném životě nebo podnikání,
  • neopodstatněné abstraktní strachy, které přecházejí do úzkosti, a vám se je nedaří zvládat,
  • negativní, stále se opakující myšlenky.
   narůstající pocit selhání, uzavření se sama do sebe,
  • neustálá vyčerpávající snaha mít vše pod kontrolou,
  • vkrádající se smutek, deprese, psychická únava.
  Jaké na sobě pocítím změny?

  Změny nepocítíte pouze ve fyzickém těle, ale hlavně ve své psychice. Díky homeopatii se vám brzy zlepší nálada, problémy už vám nebudou připadat tak nepřekonatelné a zvedne se vám energie. Na následných  terapiích vše dořešíme až k jádru. Nepotlačujeme symptomy, ale dostaneme vaše tělo s myslí do rovnováhy.

  Pro koho jsou vhodná homeopatika?
  Homeopatické přípravky mohou brát lidé jakéhokoliv věku, od novorozenců až po seniory. Nepůsobí žádné kontraindikace a užívají se souběžně s vašimi běžnými léky. Ty se nevysazují.

  Naladíme i vaše tělo a psychiku na úspěch?

  Pojďme probrat, co vás drží zpátky. Za 30 minut zjistíme, jak vám pomůžu.

  Monika Svobodová

  Celostní terapie & homeopatie

   

  Zkroťte psychickou únavu a vyčerpání!

  Vyslechnu vás. Navrhnu jasnou cestu a řešení. Přinesu úlevu a zklidnění. Dostaneme vás do psychické a fyzické rovnováhy.