Řešení emocionálních problémů ve vztahu s partnerem, dětmi, rodiči

Archetypová terapie

Terapie, při které řešíme emoční strachy, úzkosti, panické ataky. Sklon k perfekcionismu, nízkou sebehodnotu, závislosti – to všechno dává nespokojenost v životě, kdy se necítíme šťastné a řešíme životní krize.

Proč se to děje zrovna mně? Kdy to skončí? A tímto se zabýváme na psychické úrovni.

Jak to probíhá?

 • Na fyzické úrovni vše podpoříme homeopatií. Vaše fyzické problémy, chronické potíže, postcovidové stavy.
 • Archetypová terapie je  ještě něco víc. Žijeme v archetypech. V terapii se na ně soustředíme na archetypy bohyň, i ty měly své problémy.

 • Na archetypech se naše problémy a traumata lépe ukáží, lépe je díky archetypům definujeme a pochopíme. Můžeme lépe pracovat s tím, co nám v životě chybí.

  Např. ženě, která se soustředí hlavně na svou kariéru a nešťastná ve vztazích, žena, která podporuje svoji mužskou a potlačuje ženskou stránku, chybí nám archetyp bohyně Afrodity. A my se do tohoto archetypu můžeme dostat, do toho, co nám chybí. Navázat kontakt s bohyní archetypu, který potřebujeme. A to vede k vyváženosti, rovnováze v životě. To je součástí terapie.

  Co ve 4 nebo 8 setkáních získáte? Proč zrovna archetypová terapie?

  Často nevíme, co nám vlastně vadí. Dlouho si nechceme přiznat, že se něco děje.

  Únava. Nuda. Paralýza. Vyčerpání. Vleče se to. Nabaluje.

  Ale od přijetí už je jen krůček ke změně. S tím krůčkem vám pomůžu.

  A právě archetypy nám pomáhají jako podpůrný prostředek nejen na cestě ke zdraví a pohodě.  A k vlastnímu sebepoznání.

  Někomu mohou pomoci 4 setkání, jiné problémy jsou mnohem hlubší a tam doporučuji volit 8 setkání. Každé setkání trvá 50 minut. A probíhá online. Veškeré praktické informace, kdy a jak se spojíme, obdržíte po objednání sezení. 

  Dostali jsme se k pravděpodobnému jádru mých bloků

  Včerejší konzultace s Monikou byla náročná, ale v tom nejlepším slova smyslu. Nebudu zakrývat, že jsem se rozbrečela, protože téma, ke kterému jsme se dostaly, je pro mě stále velmi citlivé a náročné na zpracování. Ale Monika mě celým procesem vedla velmi citlivě a vnímavě. Pokládala mi zajímavé otázky a nyní mám na cestě homeopatika přímo pro mně. Moniku můžu rozhodně doporučit!

  Michaela Wanke

  Moniku doporučuji všem, kteří na to nechtějí být sami

  Paní Monika mě plně vyslyšela a pomohla mi uvolnit napětí a stres. Po celou dobu mi naslouchala, byla tu pro mě. Věnuje se i homeopatii, tak mi v rámci mého „problému“ dokázala zařídit i tuto pomocnou ruku. Co si budeme – sama druhým pomáhám, ale i já takovou pomoc ocením.

  Lucie Hrdličková

  Kdo jsem?

  Monika Svobodová

  Vážná zdravotní situace v rodině mě před 15 lety přinutila hledat podporu jinde než v klasické medicíně, protože ta mi pomoct neuměla. Našla jsem ji v homeopatii.

  Začala jsem se o ni zajímat a později ji rozšířila o terapii, studium psychoterapie ve Švýcarsku, kdy pracuji s psychikou a která ji krásně doplňuje a řeší příčinu. Trvale.

  Nenechte si ujít archetypovou terapii i vy.

  Dostupné platební metody: bankovní převod.